09-7492306

פיגום

חברת קלוזאר גאה לעמוד בחוד החנית של התחום הכללי של ציוד לבניין ושל תחום הפיגומים בפרט. החברה מתמחה בייצור, בשיווק, במכירה ובהשכרה של פיגומים ושל אביזרים נלווים לפיגומים, ותשמח להעניק גם לכם את הציוד האיכותי והבטיחותי ביותר, בהתאמה מדויקת לצורכי העבודה הייחודיים שלכם.

בחברת קלוזאר תוכלו למצוא מגוון רחב של פיגומים ואביזרים נלווים, המתאימים לסוגים שונים של אתרי עבודה:

pigumim-akro-thumb1

פיגום תמיכה אקרו

המיועד להעניק תמיכה עבור יציקת תקרות בטון. צורת הפיגום היא כצורת מגדל ולכן הוא נקרא גם "מגדל תמיכה". חברתנו מספקת מגדלי אקרו לעומסים בינוניים וכן מגדלי אקרו לעומסים כבדים.

outstructure1

פיגום חוץ

פיגום חוץ (פיגום זקיפים) הינו קונסטרוקציה זמנית שנועדה לעטוף מבנים כבמות הליכה הבנויות בקומות ומשמשת לביצוע עבודות גמר במבנה חדש או לעבודות שיפוץ במבנה קיים.

pigumim-akro-thumb3פיגום נייד

פיגום על גלגלים, המיועד בעיקר לעבודה בתוך מבנה או על קרקע סלולה וישרה, לצורך ביצוע שיפוצים, עבודות תחזוקה ועוד. פיגום נייד חוסך את הצורך להרכיב ולפרק פיגומים רבים בסביבת המבנה, שכן ניתן להעבירו בקלות ממקום למקום מיד עם סיום העבודה.

pigumim-akro-thumb4פיגום תלוי (קונזולה)

פיגום קונזולי / פיגום זיזי המשמש כבסיס ליצירת רצפה היקפית התלויה מצידו החיצוני של המבנה, ללא תמיכה בקרקע. הפיגום התלוי ניתן לקיבוע על גבי קירות בטון בעזרת מוט הברגה מהיר – דיוידג, או על ידי פין הנתלה על תושבת ייעודית הקבועה בבטון.

pigumim-akro-thumb5

קוזלה טלסקופית לטייחים

"פיגום חמור" לביצוע עבודות פנים. את במת העבודה בונים על 4 קוזלות – חמורים וכך מספקים את התנאים הטובים והבטיחותיים ביותר לטייחים.

pigumim-akro-thumb6פיגום קונזולי מתכוונן

פיגום קונזולי מתכוונן משמש כבסיס תמיכה ליציקות בטון בגשרים, ללא צורך בפיגומי תמיכה הנוגעים בקרקע ומפריעים למעבר תחבורה מתחת לגשר הנבנה.

כשאתם עובדים עם חברת קלוזאר אתם יכולים ליהנות מכל היתרונות ומקבלים שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר:

  • ייעוץ מקצועי לבחירת הפיגום המתאים ביותר לצורכיכם, וכן להתאמת האביזרים המשלימים.
  • הדרכה בנוגע להרכבה נכונה ובטיחותית של פיגומים.
  • בחירה בין רכישה או השכרה של פיגומים, בהתאם לנוחות ולהעדפות שלכם.
  • פיגומים איכותיים ובטיחותיים, המבטיחים את יעילות העבודה ואת שלומם וביטחונם של העובדים על הפיגום.

להזמנת פיגום, לקבלת ייעוץ מקצועי או הצעת מחיר, צרו עמנו קשר
ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.