09-7492306

פיגום נייד

פיגום נייד – לא מזמינים מכל אחד

portablestructure

פיגום נייד הינו קונסטרוקציה מודולרית יציבה וקלת משקל העשויה מצינורות פלדה ומשמשת לעבודה בגבהים משתנים של עד 6 מטרים. הפיגום מורכב על מערכת גלגלים ייעודית המאפשרת לנייד את הפיגום ממקום למקום ללא צורך בפירוקו תוך שמירה על בטיחות השימוש.

היתרונות

יתרונותיו של פיגום נייד רבים הם:

ניוד – בעל מקצוע שעובד על שטח גדול יכול לעבור ממקום למקום בקלות ובמהירות, מבלי שהדבר יהיה כרוך בפירוק ובהרכבה של מרכב מסיבי, פעולה הדורשת הרבה זמן, שכידוע, שווה לא מעט כסף.

מהירות עבודה – העובדה שאין צורך לפרק ולהרכיב כל פעם את הקונסטרוקציות מאפשרות לבעלי המקצוע להתחיל את עבודתם ללא עיכובים ולסיים אותה במהירות האפשרית. כך כל הצדדים מרוויחים: בעלי המקצוע מתפנים מהר יותר לשרת את הלקוח הבא שלהם, והלקוח מרוויח את סיום העבודה בתוך זמן קצר הרבה יותר.

התקנה פשוטה ומהירה – את הפיגום ניתן להתקין ולפרק בקלות ובתוך דקות ספורות.

הובלה – בשל משקלו הקל, את הפיגום הנייד ניתן להוביל מאתר לאתר בעזרת טנדר רגיל או עגלה נגררת.

שטח אחסון – כאשר הפיגום הנייד מפורק ואיננו בשימוש, ניתן לערום את כל חלקיו באופן שיצמצם מאד את השטח הדרוש לאיחסונו כך שיוכל להתאים לכל גודל של מחסן.

למי מיועדים?

פיגומים ניידים מתאימים לבעלי מקצוע בתחומי הבנייה והתחזוקה, ביניהם קבלנים, שיפוצניקים, מתקיני מערכות מיזוג אוויר, טייחים, סיידים ועוד. השימוש בפיגום נייד מאפשר להם לייעל בצורה פנטסטית את עבודתם, לשביעות רצונם ולשביעות רצונם המלאה של לקוחותיהם. כמו כן משמש הפיגום הנייד לתחזוקה שוטפת של אולמות וחללים בעלי תקרה גבוהה וזאת בעזרת גלגלי הפיגום בעלי צמיגי הגומי אשר מאפשרים שימוש בפיגום על גבי ריצוף קיים.

קלוזאר לשירותכם

חברת קלוזאר משווקת פיגומים ניידים איכותיים במיוחד המצוידים בהתקני בלימה על פי התקן. הצוות המקצועי והמסור של החברה ישמח לסייע לכם לבחור את הפיגום המתאים ביותר לצורכיכם ולהדריך אתכם לגבי התקנתו הפשוטה בשטח. אין ספק, כי השימוש במוצר זה יאפשר לכם לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ובמהירות המרבית, כמובן – מבלי לפגוע בבטיחותכם ובבטיחות הסובבים אתכם.

לקבלת מידע נוסף ולביצוע הזמנות – צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם